Úvod

Tento portál www.camservis.cz je určen všem uživatelům CAD/CAM aplikací a těm, kteří hledají odpovědi na otázky související těmito systémy. Provozovatelé stránek aktivně využívají CAD/CAM software a jsou ve stálém kontaktu s dalšími výrobními firmami, kterým zastřešují technickou podporu k jejich systémům, radí jim, jak je správně a efektivně využívat. Navíc přímo ovlivňují vývoj systému SprutCAM, jehož technickou podporu přímo zastřešují.
Kontaktní a zodpovědnou osobou je  Adam Guryča, který se již několik let zabývá CAD/CAM aplikacemi. Od roku 2007 pracoval na pozici CAD/CAM specialista u výhradního distributora systému Edgecam pro Českou republiku.

" Během své činnosti jsem se setkal se spoustou technických problémů, které bylo zapotřebí řešit. Tyto problémy se u různých firem často opakují a jejich řešení nemusí být složité, pokud se máte na koho obrátit. 
Po ukončení spolupráce s jedním z distributorů CAS/CAM aplikací jsem stále v úzkém kontaktu s jinými dodavateli CAM řešení a získal jsem podrobný přehled o situaci na celosvětovém trhu s CAD/CAM aplikacemi. O tyto zkušenosti se rád podělím a rád Vám pomohu s výběrem správného CAD/CAM řešení právě pro vaší firmu.
"

Ing. Adam Guryča

www.camservis.cz

Veškeré informace, postprocesory a popisovaná vylepšení, které jsou uvedena na těchto stránkách byly vytvořeny na základě dlouhodobějších zkušeností v různých firmách a často vznikly proto, aby zefektivnily výrobu a vyřešily problém, který nelze eliminovat standardními nástroji CAM systémů. Abyste byly schopni sami vytvořit takový doplněk, je zapotřebí čas pro nastudování detailních informací k jednotlivým systémům, což zabere čas. Proto je pro vás efektivnějším řešením nechat si poradit a případně si tyto doplňky nechat vytvořit.

K volnému stažení zde naleznete pouze doplňky a postprocesory, které nevyžadují odbornou implementaci a uživatel by jejich instalaci měl zvládnout sám. Nebere tím ale odpovědnost za jakékoliv problémy vzniklé s jejich užíváním.
Jestliže zde nenaleznete řešení pro váš problém, neznamená to, že neexistuje. V takovém případě se na nás také neváhejte obrátit.