Technická podpora

Jsme připraveni Vám zodpovědět vaše dotazy ohledně práce s CAD/CAM aplikacemi, poradit při správném výběru software, pomoci s jeho instalací a nasezením ve výrobě.
Zaměřujeme se zejména na systém SprutCAM, ale díky svému širokému přehledu o ostatních systémech vám můžeme doporučit systémy jiné, které jsou nejvíce zaměřeny právě pro vaši výrobu.

Pro zjednodušení služeb nabízíme možnost přímého napojení na váš počítač pomocí aplikace TeamViewer 5.
Díky této službě lze řešit vaše technické potíže přímo na vašem počítači bez nutnosti servisního výjezdu, prezentovat software, případně školit specifické oblasti práce se systémy.


Co je zapotřebí udělat:


1. Stáhnout a spustit soubor    CAMservis.exe
2. Telefonicky, nebo jinak, zdělit přihlašovací údaje

 

 


 

Před kontaktovýním technické podpory se ujistěte, že máte nainstalovanou nejnovější verzi systému

Postup jak zjistíte označení vaší aktuální licence naleznete v sekci Návody pod kapitolou Verze

Poskytujeme komplexní technickou podporu k systému SprutCAM. Jsme schopni odladit postprocesory, provést proškolení osob a vypomoci při tvorbě technologií za využití tohoto systému. Na základě reakcí od zákazníků předáváme podněty pro úpravy a vylepšení v systému a nepřímo se tak podílíme na vývoji SprutCAM. Nejedná se pouze o hlášení chyb a požadavků, ale navrhujeme způsoby, jak nejlépe nové nástroje do systému implementovat aby byly funkční a práce s nimi byla uživatelsky přívětivá. Rovněž se podílíme na rozhodování o tom, co bude do systému zapracováno a jakým směrem se bude SprutCAM v budoucnu ubírat.

 


 

Nejsme přímo zamřeni na poskytování technické podpory k systému T-flex CAD. Pro technické dotazy kontaktujte dodavatele systému, firmu SoliCAD s.r.o.
My zodpovídáme za funkční propojení mezi systémy T-Flex CAD a SprutCAM. Rovněž jsme schopni poskytnout základní technickou podporu na T-flex CAD pro zákazníky, kteří mají platnou licenci systému SprutCAM