Základní informace

Nejen že systém aktivně využíváme pro vlastní potřebu, můžeme Vám celý systém prezentovat, odladit postprocesory a také zprostředkovat jeho nákup v konfiguraci nejlépe vyhovující vašim potřebám.
Podílíme se na české lokalizaci produktu a jsme součástí týmu zastřešující technickou podporu všech uživatelů v České republice a na Slovensku. Jelikož máme přímé napojení na vývojáře SprutCAM, můžeme Vám poskytnout informace o dalším vývoji produktu, pro koho je určen a referencích nejen v rámci České republiky.
Máme možnosti přímo ovlivnit další vývoj systému díky aktivní komunikaci s týmem vývojářů v Rusku.

Zkušební verze

 Bude nám ctí spolupracovat také s vámi

Představení CAM systému

Software SprutCAM představuje systém nové generace, který pracuje přímo s geometrickými objekty nadřazeného modelu (včetně křivek NURBS) bez předběžné aproximace nebo triangulace. To umožňuje ekonomické využití výpočetních zdrojů počítače a kromě toho také výpočet výsledné dráhy nástroje s libovolnou vyžadovanou přesností.

Software SprutCAM má jedno z nejlepších rozhraní ze všech systémů CAM, které jsou na trhu dostupné. Animované funkce zobrazení a nová možnost náhledu ve více oknech umožňují velmi účinné využití dostupného pracovního prostoru. Nabízí se široká škála nástrojů pro manipulaci s objekty na obrazovce, určená k zobrazování geometrických prvků a k dispozici je mnoho dalších aktualizovaných funkcí v oblasti vývoje programů NC, které jsou připraveny k použití na NC stroji. Tato vylepšení byla provedena s cílem dalšího zlepšení možností systému a také jednoduchosti jeho používání.

SprutCAM představuje vysoce inteligentní systém. Pro získání programu NC připraveného ke spuštění je nutné pouze nahrát model, vybrat typ obrábění a stisknout tlačítko "Spustit". Dále se nabízí rychlé zvládnutí systému, ohromný počet automaticky vykonávaných funkcí, výchozí parametry operace založené na analýze modelu, optimalizované obrábění součásti, které je možné díky výkonnému jádru a které v sobě obsahuje shromážděné znalosti a intelekt matematiků, programátorů a odborníků na CNC stroje

Software SprutCAM 7 patří na trhu mezi systémy CAM a poskytuje všechny potřebné nástroje pro CNC frézování, soustružení, drátořez a vyřezávání.  I když systém výrazně rozšířil své funkčnosti, stále si uchovává svou charakteristickou jednoduchost používání.

Užitečné odkazy:

 Jak vybrat správný CAM - povídání o tom, jak vybrat CAM s odkazem, jak jsme vybírali u nás

 http://www.sprutcam.com - oficiální web tvůrce systému
 http://www.sprutcam.cz - stránky českého distributora systému s ceníkem produktu

 http://www.cnczone.com/forums/forumdisplay.php?f=156 - SprutCAM fórum v anglickém jazyce 
 http://www.tormach.com/videos_cadcam.html - ukázková videa v anglickém jazyce