Činnost

- Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové
  a související činnosti a webové portály
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- Mimoškolní výchova a vzdělání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti>

Výroba

- laserové navařování kovů - opravy kovových součástí, úpravy tvarů. Rychlý a kvalitní servis 24 hodin denně.

- elektroerozivní drátové řezání - k dispozici 4-osé stroje s profesionální obsluhou za velmi příznivé ceny

- kovoobrábění - prakticky neomezený poteciál strojního vybavení u našich partnerů. Rychlý a kvalitní servis.
                       Konstrukční činnost v případě potřeby speciálního upínání. 

 


 

Poradenství  

Poradenství v oblasti CAD/CAM aplikací a jejich nasazení ve výrobě. Návrh a zprostředkování nákupu systému odpovídajícímu potřebám výroby a strojnímu vybavení firmy. Podpora při jeho implementaci do praxe.

Technická podpora k systému SprutCAM zahrnují školení, tvorbu a úpravu postprocesorů, lokalizaci systému, nasazení systému ve výrobě, výpomoc při vlastní tvorbě technologických postupů.

Výběr a prodej odpovídajícího Hardware pro CAM systémy, jejich instalace a nastavení.

Poradenství k systémům Edgecam a PartModelář v plném rozsahu možností těchto aplikací. Zaškolení jak začínajících uživatelů, tak pokročilých. Konzultace ohledně správnosti využívání systémů, jejich nastavení a možnosti zrychlení práce v těchto aplikacích.

Manažer strategií. Konzultace při tvorbě technologických strategií jak pro frézování, tak soustružení v systému Edgecam podle potřeb výroby, nastavení nástrojů pro strategie u zákazníků disponujících touto možností.

Postprocesory. Vytváření nových a úprava vašich stávajících postprocesorů pro systém SprutCAM a  Edgecam přímo se zákazníky a to včetně modelování pracovního prostředí pro simulaci. Programování speciálních strojních funkcí do postprocesorů podle požadavků a potřeb výroby. Modifikace postprocesorů pro konkrétní technologické postupy přímo na míru podle požadavků technologa využívajícího systém Edgecam.

Poradenství při tvorbě technologických postupů systémem SprutCAM a Edgecam. Výpomoc při tvorbě NC programů pro CNC stroje všech konfigurací a to přímo u zákazníka. Soustruhy, frézky až do 5 os, soustružnicko - frézovací centra, drátovky jako dvou, tak čtyřosé.

Tvorba NC-kódů pro veškeré druhy CNC obráběcích strojů a pro různé řídící systémy. (Soustruhy, frézky až do 5 os, vícekanálové soustruhy, soustružnicko - frézovací centra, drátovky jako dvou, tak čtyřosé)

Konstrukční činnost zaměřená zejména na zpracování a úpravu 3D modelů a jejich přípravu pro technologa.

Zpracování technologie na zakázku s možností tvorby časových studií, doporučení nástrojů a s případnou kooperací zakázek k nejvíce vyhovujícím strojům.